تبلیغات
انجمن مهندسین مکانیک خودرو تکاب - تقدیر نجات‌یافتگان «گردنه هجیب» از یك پلیس جوان
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
میخواهید عکس آموزش تعمیرات خودرو براتون بزارم


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

شنبه 6 بهمن 1386
تقدیر نجات‌یافتگان «گردنه هجیب» از یك پلیس جوان
بیش از 400 مسافر محور بوئین‌زهرا به ساوه با امضای نامه‌ای به نیروی انتظامی از پلیس فداكار و جوانی كه كهنسالان را از مرگ نجات داده بود، تقدیر كردند.

به گزارش کارنا، سرمای بحران‌زای اخیر در محورهای سردسیری، موجب بارش سنگین برف، یخبندان و مسدود شدن راه‌ها شده و صدها تن از مسافران را در این محورها زمینگیر كرد.

در این میان، پلیس راه محور بوئین‌زهرا ـ ساوه با امدادرسانی به خودروها و مسافران سرگردان در گردنه هجیب، روزها و شب‌های سخت و طاقت‌فرسایی را پشت سر گذاشت و خاطره نوعدوستی و رأفت پلیس را در ذهن‌ها به یادگار نهاد.

تعدادی از مسافران سرمای دی‌ماه این محور كه شمار آنها به 170 تن می‌رسد، با امضای نامه‌ای ضمن قدردانی از پلیس راه، از گروهبان یكم مجتبی جعفرنیا كه در سخت‌ترین شب زمستانی با كول گرفتن سالمندان و كهنسالان و انتقال آنان به پایگاه امداد و نجات هلال احمر، جان این افراد را نجات داده است، قدردانی كرده‌اند.

این در حالی است كه در میان 400 مسافری كه در یكی از شب‌ها در محور یادشده به دلیل بارش برف و انسداد راه، زمینگیر شده‌اند، 2 فرانسوی نیز دیده می‌شوند كه این پلیس جوان، آنها را نیز به كانكس هلال احمر منتقل كرده است.

نوشته شده توسط فریدون ساعت 07:01 ق.ظ موضوع مطلب :‌ عمومی ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari