تبلیغات
انجمن مهندسین مکانیک خودرو تکاب - مرد صافكار دزد خودرو مشتریانش بود
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
میخواهید عکس آموزش تعمیرات خودرو براتون بزارم


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

شنبه 6 بهمن 1386
مرد صافكار دزد خودرو مشتریانش بود
دزد حرفه ای كه خودروهای مسروقه را با اسناد جعلی می فروخت از سوی كارآگاهان پلیس آگاهی تهران دستگیر شد.

به گزارش کارنا، چندی قبل كارآگاهان اداره دوم پلیس آگاهی تهران در جریان فروش چند دستگاه خودروی مسروقه با اسناد جعلی قرار گرفتند. در تحقیقات پلیسی روشن شد مالكان خودروها چند روز قبل از سرقت، خودرو هایشان را به تعمیرگاه برده بودند. اما پس از تحویل خودرو از مقابل خانه شان سرقت شده بود.كارآگاهان با احتمال این كه دزد حرفه ای، خودروها را در تعمیرگاه شناسایی كرده باشد به بررسی این موضوع پرداختند

بدین ترتیب آنان با ردیابی های پلیسی یك صافكار را به اتهام سرقت شناسایی و دستگیر كردند.متهم در بازجویی ها اعتراف كرد: خودروها را در تعمیرگاه شناسایی كرده و در فرصت مناسب برای خودش سوئیچ یدك می ساخت. زمانی كه مالك، خودرویش را تحویل می گرفت و به خانه می رفت وی با تعقیب او در فرصتی مناسب خودرو را می دزدید.

سرهنگ خالقی فرد معاون مبارزه با سرقت وسایل نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ نیز در این باره گفت: متهم در ادامه بازجویی ها همچنین اظهار داشت: خودروهای تصادفی را به قیمت بسیار پائین خریداری می كرد و با استفاده از اسناد و مدارك آنها و سند نمره كردن، خودروهای مسروقه را به قیمت روز به خریداران می فروخت.كارآگاهان پلیس در بازرسی از خانه متهم ۱۷ سوئیچ خودرو پیدا كردند كه روی همه آنها شماره و نشانی هایی نوشته شده بود.

وقتی از متهم در این باره سؤال شد گفت: این سوئیچ ها متعلق به خودروهایی است كه قرار بود در آینده نزدیك آنها را سرقت كنم.متهم تاكنون به سرقت ۱۸ دستگاه خودرو اعتراف كرده كه با تلاش مأموران ۱۲ دستگاه از آنها كشف شده است.متهم سابقه دار به دستور بازپرس قریشی زاده بازداشت شد و تحقیقات برای بررسی سایر جرائم وی ادامه دارد.

نوشته شده توسط فریدون ساعت 07:01 ق.ظ موضوع مطلب :‌ اخبار خودروایران ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari