تبلیغات
انجمن مهندسین مکانیک خودرو تکاب - 12 هزار تاكسی گازسوز همچنان مشكل سوختگیری دارند
منوی كاربری

این وبلاگ را صفحه خانگی خود كن !    به مدیر وبلاگ ایمیل بزنید !    این وبلاگ را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما كاربر گرامی سلام عرض می كنم . امیدوارم در این وبلاگ دقایقی خوبی را سپری كنید . برای آگاهی از امكانات این وبلاگ خواهشمندم كه تا آخر صفحه این وبلاگ را مشاهده نمایید .

نظرسنجی
میخواهید عکس آموزش تعمیرات خودرو براتون بزارم


آدرس های دیگر
صفحات وبلاگ

لینك به ما / لوگوی دوستان
لینك به ما


لوگوی دوستان

آمار وبلاگ
امروز :

بازدید های امروز :

بازدید های دیروز :

كل بازدیدها :

كل مطالب :

كل نظرات :

ایجاد صفحه : - ثانیه

یکشنبه 13 آبان 1386
12 هزار تاكسی گازسوز همچنان مشكل سوختگیری دارند

به گفته مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران 12 هزار تاكسی گازسوز فعال در سطح شهر تهران همچنان با مشكل تامین سوخت به واسطه كمبود جایگاه‌های سوخت مواجه هستند.

حسین تیموری حضور تاكسی‌های گازسوز در صف‌های طولانی برای تامین سوخت را مهمترین دلیل تعویق حضور آنها در فرایند نقل و انتقال مسافران عنوان كرد و گفت: به منظور حل این مشكل 45 روز گذشته با ارسال نامه‌ای به وزارت كشور و نیرو خواستار اختصاص یك لاین ویژه برای تاكسی‌ها در جایگاه‌های CNG شده‌ایم.

وی با اشاره به پیگیری‌های مسئولان وزارت كشور برای تحقق این خواسته اظهار داشت: از زمان طرح این موضوع، تنها در جایگاه چیتگر یك لاین برای تاكسی‌ها اختصاص یافته است.

مدیرعامل سازمان تاكسیرانی شهر تهران با اشاره به نقش تاكسی‌های گازسوز در جابجایی سریع مسافر (به واسطه ارزان قیمت و به صرفه بودن سوخت)‌ تصریح كرد:تدابیر اندیشیده شده برای گازسوز كردن خودروها فرایند خوبی است كه اگر شركت پخش فرآورده‌های نفتی به آن توجه و عمل كنند بسیاری از مشكلات رفع می‌شود.

به گفته وی از 42 هزار و 125 دستگاه تاكسی فعال 1500 دستگاه كارت سوخت ندارند و یك چهارم تاكسی ها نیز وقتشان بابت تامین سوخت گاز صبح و بعدازظهر در صف‌های طولانی اتلاف و در جابجایی مسافر تاخیر دارند.

تیموری اظهار امیدواری كرد كه پیگیری‌های سازمان تاكسیرانی و وزارت كشور برای اختصاص یك لاین از جایگاه‌های سوخت برای تاكسی ها هر چه زودتر به نتیجه برسد تا شهروندان در فصل سرما با مشكلی مواجه نشوند.

نوشته شده توسط فریدون ساعت 07:11 ق.ظ موضوع مطلب :‌ کارت هوشمند سوخت ,

ویرایش شده در - و ساعت -

لینك ثابت | نظرات ()


This Template Designed By Theme.MihanBlog.Com And Davood Jafari